درباره ما

آرموکو در تاریخ هشتم مهرماه 1382 تاسیس گردید . همزمان با توسعه کاربرد ارتباطات و فن آوری اطلاعات در صنایع مختلف و رو به رشد کشور ، نیاز به شرکتهای حرفه ای و دانش بنیانی محسوس بود که علاوه بر توانایی تامین تجهیزات ، قادر به اراىه راهکارهای حرفه ای مناسب با صنایع مختلف و تجمیع تکنولوژی های بکارگیری شده می بودند .

آرموکو به منظور تامین این نیاز و با هدف بهره گیری از فناوری های روز دنیا برای معماری و توسعه ارتباطات این مرز و بوم تاسیس شد و توسعه یافت .

این شرکت تا کنون توانسته است به لطف پروردگار با بهره گیری از دانش به روز فنی و توان متخصصین مجرب ، نیازهای مذکور را در پروژهای خود مرتفع نمایدو امیدوار است با اندوخته های چون توان فنی و مالی بالا و تجارب گرانقدر بدست آمده بتواند گامهای بلندتری را در معماری و توسعه ارتباطات نوین ایران و منطقه بردارد .

طراحی و راه اندازی دقیق زیرساختهای ارتباطی ، اطلاعاتی ، مخابراتی ، امنیتی در صنایع مختلف و ارائه خدمات نوین همگام با استاندارد های جهانی با استفاده از نیروهای متخصص و توان داخلی در کنار منابع خارجی و حمایت برندهایی که مفتخر به اخذ نمایندگی آنها بوده ایم باعث شده است تا مشتریانمان در کنار ما اطمینان و آرامش بیشتری داشته باشند .

ARMOCO

معماران توسعه ارتباطات فرا نوین
ارائه کننده راهکارهای مخابراتی و ریـلـی

دفتر مرکزی : تهران- خیابان دستگردی - خیابان فرید افشار - بلوار آرش غربی پلاک 8 واحد 18

26414122

info@armoco.com

© کلیه حقوق وب سایت متعلق به گروه آرموکو می باشد.