اخبار و رویدادها

news photo

خبر 1

در این نمایشگاه که در حاشیه پنجمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن و در سالن همایش های میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود، آخرین دستاوردهای حوزه راه آهن و صنعت حمل و نقل ریلی در حوزه های تولید ریل و انواع واگن و همچنین خدمات حمل و نقل و شرکت های فعال به مخاطبان نمایش داده می شود.

این نمایشگاه که به همت دفتر منطقه ای راه آهن های خاورمیانه (UIC) برگزار می شود، مورد حمایت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، وزارت راه و شهرسازی و وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

به گفته مقامات برگزاری این نمایشگاه، هدف از برپایی نمایشگاه حمل و نقل و صنعت ریلی، «صدور فراخوان ساخت و تولید تجهیزات مورد نیاز شرکت های راه آهن، مترو و شرکت های حمل و نقل ریلی»، «برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با حضور مدیران و مسئولان صنعت ریلی کشور»، «اطلاع رسانی و رونمایی از آخرین دستاورهای حوزه حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته» و «مشارکت در جذب سرمایه گذاری» اعلام شده است.

همچنین شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه از کشورهایی همچون روسیه، آلمان، چین، ایتالیا، سوئد، ترکیه، جمهوری چک، هند و اسلواکی هستند که به ارائه فعالیت ها، محصولات و خدمات خود در حوزه حمل و نقل ریلی می پردازند.

تاریخ نشر مطلب: ۰۲ بهمن، ۱۳۹۵

ARMOCO

معماران توسعه ارتباطات فرا نوین
ارائه کننده راهکارهای مخابراتی و ریـلـی

دفتر مرکزی : تهران- خیابان دستگردی - خیابان فرید افشار - بلوار آرش غربی پلاک 8 واحد 18

26414122

info@armoco.com

© کلیه حقوق وب سایت متعلق به گروه آرموکو می باشد.